Karczma Piastów


Boom na kuchnię egzotyczną, a przynajmniej zagraniczną, nareszcie mamy za sobą. W natłoku "trattorii", "bistrot", "pizzerii" i "sushi-barów" człowiek zdążył zgłodnieć i zatęsknić za tradycją, smakiem, swojskim zapachem i wyglądem polskiej kuchni. Teraz na topie jest "karczma" i bardzo nam z tym dobrze! W samym centrum Wrocławia mamy nieco ukryte ale bardzo zachęcające miejsce, którego sama nazwa - Karczma Piastów - obiecuje rozkosze podniebienia zgodne z porą roku i szerokością geograficzną. Dumą szefa kuchni jest cała gama świeżych składników, które są podstawą tradycyjnych dań, od biesiadnych, stworzonych do powolnego delektowania się, po szybsze, lżejsze opcje na codzienny obiad. Kto raz tu wejdzie, na pewno powróci. Zimową porą szczególnie polecamy Zerwikaptur (pyszny grzaniec z miodem i korzeniami), znany ze swej siły perswazji.

Karczma Piastów in English

spis restauracji
opinie

Mapa

location:
Rynek

adres:
ul. Kielbasnicza 6

telefon:
71 3724898

fax:

EMAIL Karczma Piastów

Karczma Piastów stronaEkskluzywne hotele
 


Sushi we Wrocławiu
Wesele we Wrocławiu
Życie nocne

Karczma Piastów

"Po kolacji firmowej byłam tu już dwa razy zupełnie prywatnie i oba wieczory były udane. Nastrojowe wnętrze i dobra kuchnia"

Ewelina
09.01.2012
Ocena
4/5

"Bardzo dobry lokal - jedzenie świetne i nie tak tłoczno jak na Rynku"

Joland
04.10.2011
Ocena
4/5

"fajny restauracja - trochę trzeba poszukac ale warto. dobre jedzenie i ladne wnętrza."

Piotr
16.08.2011
Ocena
4/5

"Niestety Karczma Piastów bardzo nas rozczarowała. To co uderza to przede wszystkim brudne stoliki. Jedzenie ok, ale porcje małe, przy dość wysokich cenach. Obsługa pozostawiająca wiele do życzenia. Byliśmy tam raz i już więcej nie pójdziemy. "

Kropeczka
03.04.2011
Ocena
2/5

"Pyszne jedzenie - naprawdę fantastyczna kuchnia. Polecam"

Karol
27.03.2011
Ocena
4/5