Wesele we Wrocławiu

Po romantycznych oświadczynach i snuciu mniej lub bardziej sprecyzowanych planów na przyszłość, na narzeczonych spada jak grom z jasnego nieba konieczność zorganizowania ślubu i wesela. Osoby nie mające dotychczas doświadczenia w organizowaniu czegokolwiek, stoją przed poważnym chrztem bojowym, a w najgorszym wypadku, poważnym kryzysem.

Nagle okazuje się, że jedna noc zabawy oznacza miesiące przygotowań. Od najprzyjemniejszych, jak wybranie sukni i dodatków, po najtrudniejsze i najdroższe – miejsce wesela, noclegi dla gości, transport z Kościoła. Co zrobić? Jaki styl organizacji wybrać?

W trzech czwartych przypadków przyszła panna młoda bierze na siebie większość przygotowań, twierdząc, nie bez racji zapewne, że wie najlepiej czego chce ona i jej partner. Przyszły pan młody zadowala się zorganizowaniem napojów wyskokowych i listy gości ze swojej strony. Na wszystko inne coraz gorliwiej daje przyzwolenie, widząc ile czasu i nerwów kosztuje przygotowanie szczegółów, szczególików i jeszcze drobniejszych ważnych rzeczy. Po miesiącach ciężkiej pracy i częstym zastanawianiu się „po co mi to?” przychodzi ten dzień, młodzi cieszą się, ale także zmęczeni są ciągłym wysiłkiem i chcieliby mieć już wszystko za sobą. Nie znając rynku ślubnego wybieramy najczęściej spośród miejsc, zespołów, fotografów, których widzieliśmy wcześniej u kogoś ze znajomych. Nie dajemy sobie szansy poznać wielu innych opcji, może nie wpadło nam do głowy, że można mieć ślub w pałacu, zamiast w hotelu, zespół mógł grać jazz zamiast disco polo, a fotograf wcale nie musi lawirować wśród gości w pomarańczowym T-shircie. Ale ogólnie i tak jesteśmy zadowoleni. W końcu stawiliśmy czoła ogromnemu przedsięwzięciu logistyczno – organizacyjnemu.

Szanujący swój czas, pieniądze i dobre samopoczucie, po zaręczynach (lub jeszcze przed nimi, planując je w wielkim stylu, z udziałem rodziny) pierwsze swe kroki kierują do konsultanta ślubnego . Profesjonalny konsultant zaczyna od pytań o wyobrażenie o naszym ślubie, marzenia z nim związane. Możemy puścić wodze fantazji i sami siebie zaskoczyć, co jest naszym najskrytszym marzeniem tego dnia. Dużym plusem jest to, że nasza praca ogranicza się do wyborów pomiędzy dobranymi zgodnie z naszymi potrzebami podwykonawcami, za których profesjonalizm konsultant ręczy głową. Jeśli coś miałoby pójść nie tak, po prostu się o tym nie dowiemy, a konsultant będzie siwiał w naszym imieniu organizując wszystko tak, jak nam obiecał. W efekcie na własnym ślubie jesteśmy najważniejszymi gośćmi, a na poprawinach bawimy się najlepiej, bo nasz dobry duszek konsultant pamiętał o masażu stóp dla nas w niedzielny poranek. Co do finansów – konsultant kosztował nas trochę, ale dzielnie negocjował dla nas ceny z podwykonawcami. Poza tym, oszczędziliśmy wiele godzin ciężkiej pracy, frustracji i konfliktów, które spędziliśmy na romantycznych marzeniach o wspólnej przyszłości.

Jakkolwiek postanowimy zabrać się do przygotowań, należy nastawić się na duże przedsięwzięcie i uzbroić się w cierpliwość. W końcu przy dobrym podejściu możemy się nawet dobrze bawić organizując własne wesele.

Warto pamiętać również o wieczorze kawalerskim i panieńskim. Rynek oferuje nam tyle atrakcji, że wieczór ten nie musi oznaczać jedynie wypicia wiadra wódki lub całonocnego malowania paznokci u koleżanki. Ostatni dzień wolności możesz zacząć już rano. Liczne atrakcje przygotowane przez specjalistów od dobrej zabawy wprowadzą cię w królewski nastrój. Ukoronowaniem dnia będzie oczywiście szampańska nocna zabawa z atrakcjami.

WieczorKawalera.pl

Nie krępuj się uwolnić niepohamowane emocje. Oni potrafią dochować tajemnicy o tematyce i przebiegu Twojego ostatniego kawalerskiego party. Powierz im stworzenie najlepszego dla Ciebie scenariusza zabawy, taka okazja zdarza się tylko raz!
Zadzwoń: 793071888 lub wyślij maila i korzystaj z niezapomnianych wrażeń.

Panienskie.com

Ostatni szalony dzień nie musi odbywać się w mieszkaniu koleżanki. Bawić mogą się nie tylko mężczyźni! Zaufaj specjalistom z Panienskie.com i spraw aby twój wieczór panieński był naprawdę niezapomniany!
Zadzwoń: 504162290 lub wyślij maila i korzystaj z niesamowitych wrażeń.Przewodnicy
 


Nocne życie Wrocławia
Jak zwiedzać miasto
Wrocław Expo 2012
Pasaż Niepolda
Sushi we Wrocławiu

dodaj komentarz

"Aroma Stone Syców , super SPA, piękny ogród, wesele wyśmienite."

Agata
15.02.2013
Ocena
5/5

"Pałac Brzezina - rewelacja, magicznie i kameralnie!"

Marek
13.01.2013
Ocena
5/5

"Ja polecam Pałac Wojanów - super klimat i niesamowite warunki"

Robert
11.03.2012
Ocena
4/5

"Polecam Alyki Nasza Restauracja w Smolcu pod Wrocławiem. Wyśmienite jedzenie i bardzo profesjonalna obsługa:) "

Gosia
06.04.2011
Ocena
5/5

"Serdecznie polecam Pałac Aleksandrów w Samotworze niedaleko Wrocławia.Moja przyjaciółka miała tam wesele, tam jest pięknie, cudowna atmosfera, a jedzenie - wyśmienite!! "

Anna
16.09.2010
Ocena
5/5

"My zorganizowalismy nasze wesele w Pałacu Staniszów. Było super, gorąco polecamy!"

Monika
06.08.2010
Ocena
3/5

"Kawałek od Wrocławia, ale warto - polecam pałace w Kotlinie Jeleniogórskiej, np. Wojanów, Paulinum, Staniszów - naprawdę urocze miejsca i ceny konkurencyjne.."

Marek
07.06.2010
Ocena
4/5

"Gdyby nie moja konsultantka (Małgosia CZajka) to bym nie dała rady. Polecam!"

gontka
28.02.2010
Ocena
5/5

"Polecam puchaczowka Niezapomniane wesele w górach, tylko 120 km od Wrocławia"

Graża
03.02.2010
Ocena
5/5

"no ale poza wrocławiem jest za to dużo magicznych miejsc, a we Wrocławiu to wszystkie takie jakieś zwyczajne.."

iza
21.07.2009
Ocena
4/5

"No pewnie, miejsce to nie łatwa sprawa, poza Wrocławiem dużo więcej możliwości, ale dochodzą koszty dojazdu i noclegów.."

Tomek
03.07.2009
Ocena
4/5

"No największy problem to jak zwykle znalezienie dobrego miejsca na imprezę główną..."

Ewelina
15.05.2009
Ocena
4/5

"Miałam osobistą konsultantkę, prawie jak psiapsiuła, tylko na jej gust naprawdę mogłam liczyć. Zapłaciłam więcej, ale na ślub szłam nieświadoma kataklizmów, które prawie się wydarzyły, a o których dowiedziałam się grubo po perfekcyjnie przeprowadzonej imprezie."

Marusia
05.04.2009
Ocena
4/5

"Ja tam uważam, że nie dla burżujów, tylko dla ludzi, którzy nie mają czasu - wiesz... poświęcając np. 30 godzin na organizację wesela "tracę" znacznie więcej niż zapłace firmie organizującej wszystko..."

Ania
30.03.2009
Ocena
3/5

"Ja się waham. Jesteś pewien, że nie zapłaciłeś za swoje wesele 2 razy tyle, co byś wydał sam parę telefonów wykonując? Ale jak ktoś jest leniwy... :) to niech płaci. Ja nie wiem."

¯aneta
11.12.2008
Ocena
4/5

"No ja chciałem się sam za to zabrać, ale jak się okazało, że mam na to poświęcić pół roku swojego życia i użerać się ze wszystkimi o wszystko to wynająłem firmę. Nie powiem jaką, żeby reklamy nie robić ale jestem bardzo zadowolony. Zostawiłem sobie same przyjemnosci - miejsce, ubrania, muzyka - generalnie same decyzje co do wyboru podsunietych gotowych rozwiązań. Ok - płacisz troche więcej, ale kupujesz spokoj, wplny czas i zadowolenie!"

Michal
10.12.2008
Ocena
4/5

"Do żaby - cóż to za filozofia! Przecież oczywiste jest to, że reklamuję się te firmy które reklamy potrzebują czyli klientów nie mają - a AoF z tego co wiem ma tylu klientów, że reklamy na bilbordach nie potrzebuje"

Klaudyna
24.11.2008
Ocena
5/5

"Hehe. Ale reklama. no ale jak kogoś zatrudniać, to tego, co się reklamuje, bo to znaczy że go stać, bo ma klientów. Czyli jest spawdzony. Mam rację?"

¯aba
10.10.2008
Ocena
2/5

"Konsultant to oszczędność a nie wydatek, oszczędność czasu- a czas to pieniądz, oszczędność nerwów...i wpadek:, jak również wielu trudnych sytuacji. Praca konsultanta zwraca się w 100%, ponieważ tylko on może zorganizować taką imprezę rzetelnie od początku do końca. Rabaty który dzięki niemu otrzymuje klient właściwie pokrywają jego wynagrodzenie:), a i proszę pamiętać nie odbieramy przyjemności organizacji własnego wesela. Pozdrawiamy Konsultanci (***)"

Dorota
08.10.2008
Ocena
5/5

"Dobra, dobra, ja sobie sama organizowałam i zaoszczędziłam przez to ładny pieniądz. To usługi dla burżujów."

Ania
02.10.2008
Ocena
2/5

"Korzystałam z usług Art of Fun i byłam bardzo zadowolona. Dziewczyny maja swietne pomysly i leb na karku. Polecam z czystym sumieniem!"

Ewa
12.09.2008
Ocena
5/5

"Artykuł interesujący - pomysł trafiony, firma potrzebna - należy jej się przyjrzeć i w niedalekiej przyszłości skorzystać z usług - słyszałem, że są nieźli i wywiązują się z powierzonych zadań znakomicie"

koment
12.09.2008
Ocena
4/5

Wrocław hotele & apartamenty | restauracje | knajpy, kluby & lokale
sklepy | rozrywka | galerie i muzea | us�ugi & serwisy

turystyka
| mapa | miasto | niusy | nauka
info | eventy | forum | galeria | pogoda

e-wroclaw.com 2007-2014 | Wrocław Polska Przewodnik | wszystkie prawa zastrze�one
Lifeboat Limited. UK Registered Company No. 5351515