Restauracja Teatralna


Restauracja „Teatralna” mieści się w budynku Wrocławskiego Teatru Lalek. Jej wystrój, czy może raczej scenografia, przenosi w zupełnie inny, bajkowy klimat. Sztuka teatralna łączy się tu ze sztuką kulinarną, zaspokajając apetyty smakoszy i estetów. Doskonałe dania kuchni polskiej, europejskiej oraz lwowskiej dostarczają niezapomnianych wrażeń i na długo wprawiają w dobry nastrój. To także doskonałe miejsce, by zorganizować bankiety firmowe, przyjęcia okolicznościowe, koktajle, kurso-konferencje i spotkania biznesowe. Jeśli pomieszczenia restauracji okażą się zbyt małe na wielkie okazje, można zorganizować je także w Sali Kolumnowej w Teatrze Lalek lub w Sali Cesarskiej Hali Stulecia.

Restauracja Teatralna in English

spis restauracji
opinie

Mapa

location:
Stare Miasto

adres:
pl. Teatralny 4

telefon:
071 3445006

fax:

EMAIL Restauracja Teatralna

Restauracja Teatralna stronaEkskluzywne hotele
 


Sushi we Wrocławiu
Wesele we Wrocławiu
Życie nocne

Restauracja Teatralna

"Niestety nie można powiedzieć ani jednego dobrego słowa o lokalu. Jedzenie niesmaczne a przy tym brzydko podane, obsługa też niestety nie najwyższych lotów.Niestety NIE POLECAM"


29.05.2013
Ocena
1/5

"Warto - przynajmniej raz."

Stanisław
07.04.2013
Ocena
4/5

"Restauracja jest magiczna, ciepła i zachwycająca. Wystrój już na wejściu wciąga do środka. Jedzenie naprawdę dobre i wykwintne, co prawda drogie, ale za podniecenie podniebienia trzeba płacić :P Kącik dla dzieci... No cóż powiedzmy, że to tak pół na pół, bo zamiast nakarmić dzieci, będą się one tarzać z poduchami... :D Dla dzieci zabawa, ale nas w domu czeka narzekanie dzieci bo "są głodne" A więc polecam zakochanym, żeby zaszyli się w kąciku i napawali pięknem wnętrza, a także rodzinom i małym grupkom, aby miło spędziły czas w tym magicznym świecie."

kalusialol
28.10.2011
Ocena
4/5

"Słaby lokal. Oryginalny wystrój i ładny budynek. Poza tym bez rewelacji"

Edyta
30.07.2011
Ocena
2/5

"Miałam zaszczyt wczoraj gościć w restauracji i jestem mile zaskoczona. Nieziemski klimat, przemili kelnerzy (którzych pragnę pozdrowić!) no i jedzenie bardzo smaczne :-) Polecam naprawdę każdemu ! Dzięki jeszcze raz i przesyłam gorące pozdrowienia z Bielska-Białej"

Miśka
18.06.2011
Ocena
5/5

"Fajny klimat, miejsce inne niż wszystkie - polecam tym, którzy jeszcze nie byli."

Michal R.
25.02.2011
Ocena
4/5

"Świetne miejsce na romantyczne wieczory - trochę na uboczu, a jednocześnie w samym centrum. Wino, świece i nastrojowa muzyka - miło."

Edyta
15.11.2010
Ocena
4/5

"Czarujące miejsce - ładne wnętrza, ciepły klimat. Trochę z boku - kameralnie. Spędziliśmy tu miły wieczór - polecamy. "

Patryk i Ewelina
08.11.2010
Ocena
5/5

"Po wizycie w ogrodzie magicznym ;), który uwielbiają nasze dzieci polecamy rest. teatralną - szczególnie w nadchodzące zimne dni - można się rozgrzać, zjeść pyszny obiadek i napić się dobrej kawy."

Ania i Janusz
12.10.2010
Ocena
5/5

"Zdecydowanie polecam spacer po promenadzie, ktróra z każdym rokiem pięknieje zakończony obiadem w restauracji - teraz można również na powietrzu w ogródku przylegającym do parku. Super sprawa!"

Tadek
15.07.2010
Ocena
4/5

"hm..może przedmówca źle trafił - całkiem słuszna uwaga bo generalnie standard obsługi w niektórych miejscach się obniża. Ja akurat byłem zadowolony - w Teatralnej przywitały mnie miłe uśmiechy, zamówienie zrealizowane było całkiem szybko. Byliśmy z żoną zadowoleni i zapewne powrócimy nibawem."

Marek
11.02.2010
Ocena
4/5

"Bajeczny klimat,wspaniałe potrawy,miła obsługa i koniec czarowania.Plusem dla restauracji jest pomysł na zjedzenie kolacji razem z naszymi pociechami, jednak jak to wygląda w praktyce!?Jeżeli lubisz jadać na dworcu PKP to szczerze polecamy biegające, rzucające pluszakami, płaczące, przewracające się dzieciaki to dopiero "Bajeczny klimat" . Trudno stwierdzić coś odnośnie kompetencji pracowników gdyż mamy dużą rotacje.Jednak fakt o tym że do ryby dostajemy nóż i widelec, mówi sam za siebie.Na deser pozostawiliśmy wspaniałą, kompetentną, wręcz uroczą panią menadżer. Która swoją subtelnością potrafi uraczyć nawet potencjalnych klientów, dosłownie krzycząc na nich podczas negocjowania warunków rezerwacji.Prawie standardem jest to że "Pani Halinka" krzyczy na swoich pracowników i traktuje ich z brakiem szacunku nawet przy klientach.Cóż więc, nasuwa się puenta że nie wszystkie Haliny to fajne dziewczyny.Bardzo szczerze i gorąco NIE polecamy restauracji, z pozdrowieniami dla pani menadżer"

Jan Kowalski
29.01.2010
Ocena
2/5

"nie wszyscy dobrze ją znają, a ja ją bardzo polecam - warto odwiedzić, trochę z boku, ale za to magiczna ;) no i zawsze to miła odmiana dla Rynku ;)"

Ewa
18.11.2009
Ocena
4/5

"To zupełnie inny poziom! Super wystrój i pyszne jedzenie! Bravo!"

beata
18.11.2009
Ocena
4/5