Sankt Petersburg


Sankt Petersburg jest jedną z najelegantszych restauracji we Wrocławiu - możemy to zauważyć już od momentu, w którym przestąpimy próg, aby znaleźć się we wnętrzu w niczym nie ustępującym Ermitażowi. Potem jest jeszcze lepiej: bogate menu oferuje nam potrawy inspirowane nie tylko tradycyjną kuchnią rosyjską, ale także tą rodem z najodleglejszych azjatyckich zakątków mocarstwa. Co więcej, posiłek uprzyjemnią nam pieśniarze wykonujący nostalgiczne rosyjskie ballady. Nic dziwnego, że miejsce to zyskało już uznanie w wielkim świecie: polskie wydanie Newsweeka nagrodziło Sanki Petersburg w kategoriach Najlepszego Lokalu, Najlepszego Wystroju i Najlepszej Obsługi. Polecamy na obiad w interesach lub wyjście z przyjaciółmi, można tu też zorganizować prywatną imprezę.

Sankt Petersburg in English

spis restauracji
opinie

Mapa

location:
Stare Miasto

adres:
ul. Igielna 14/15

telefon:
+48 (71) 3418084

fax:

EMAIL Sankt Petersburg

Sankt Petersburg stronaEkskluzywne hotele
 


Sushi we Wrocławiu
Wesele we Wrocławiu
¯ycie nocne

Sankt Petersburg

"„putin is killing innocent people in Ukraine. He’s killing children, he attacks civils. Wake up Russia. Your president is a war criminal. Kyiv is burning because he is insane. You will starve because of him, because whole world is against putin.” "

vasyl
28.02.2022
Ocena
1/5

"no - co kto lubi, ja do kawioru przyzwyczajałem się kilka lat, ale teraz uwielbiam... podobnie jak i Sankt Pet. - głównie za kuchnię, naprawdę wyśmienita, podobnie jak robiony przez nich catering"

janusz
27.10.2009
Ocena
4/5

"ja również jadłam bliny z kawiorem...i już więcej nie zjem;) ale być może to tylko kwestia moich kubków smakowych..."

semper
29.09.2009
Ocena
3/5

"Jadłam bliny z kawiorem :) Naprawdę czarodziejskie miejsce"

Lucy
26.04.2009
Ocena
5/5