Wrocław: Pasaż Niepolda

Oczywiście, Rynek we Wrocławiu to miejsce, wokół którego kręci się nocne życie rozrywkowo-imprezowe tego miasta. Tutaj znajdują się najmodniejsze kluby, puby, bary, ale również oblegane restauracje czy hotele. Tutaj też gromadzą sie tłumy, żądnych dobrej i energetycznej zabawy, mieszkańców oraz gości tego pięknego miasta nad Odrą.

foto: www.forum.bibainfo.pl

Wrocławski Rynek to nie jedyne miejsce, które warto odwiedzić podczas piątkowych czy sobotnich eskapadach po głośnych i gorących klubach. Od pewnego czasu, zadaszony Pasaż Niepolda stanowi atrakcyjną alternatywę do obleganego Rynku. Stał się popularnym centrum rozrywkowo-zabawowym, w którym na każdym kroku natrafimy na interesujące i przykuwające uwagę miejsce. Pasaż Niepolda zaprojektowała w 1904 roku spółka "Schlesinger & Benedickt". Mieścił się on w żydowskiej dzielnicy kupieckiej i łączył ul. ¦w. Antoniego z Ruską. Znajdowały się tam firmy handlowe, szwalnie oraz restauracja. Dzisiaj to mekka klubów, kawiarni i lokali, gdzie można zarówno pobawić się na parkiecie, jak o spokojnie porozmawiać przy zimnym drinku czy aromatycznej kawie.

Poszukiwania oryginalności i nietypowego szyku zaprowadzą nas na pewno do klubu - Bezsenność. Gdy przekroczymy jego progu, pójście do łóżka będzie ostatnią rzeczą, na jaką będziemy mieli ochotę. Klimat, który tworzy specyficzny wystrój (fotele i taborety żywcem wyszarpnięte ze starych sal kinowych, kolumny i zasłony niczym w buduarach za kulisami) czy muzyka, którą stanowi mieszanka klasycznego jazzu, bluesa i piosenek z filmów z lat 60-80tych, nie pozwolą nam przejść obojętnym obok tego miejsca.

Niebo to miejsce przeważnie oblegane przez ludzi, którzy oprócz zabawy na parkiecie lubią także zatopić się w siedzeniach i prowadzić niekończące się rozmowy. Wystrój knajpy sprzyja właśnie temu - Niebo przypomina tradycyjny pub lub winiarnię.

Jeśli przyciąga Cię różnorodność i chcesz poszaleć na parkiecie, koniecznie odwiedź Mundo 71. 2 parkiety, klimatyczne wnętrze, codziennie inny DJ, inna muzyka, inna impreza tematyczna. Możesz liczyć przede wszystkim na hip-hop, RNB, house, crunk, dancehall.
 


Nocne życie Wrocławia
Wrocław Non Stop
Era Nowe Horyzonty 2007
Wrocław Expo 2012
Pasaż Niepolda
Sushi we Wrocławiu
Wesele we Wrocławiu

dodaj komentarz

"alert("Better to secure than to read a shit")"

marting
14.04.2017
Ocena
2/5

"Wall Street Club! Awesome!"

BenLondon
23.02.2017
Ocena
5/5

"Słynna dziwka z Getin banku słynna Nicole Pondel, jej mistrz mineta oraz dwa pedały głupi i głupszy znowu w akcji !!!"

anna
20.09.2015
Ocena
5/5

"Miejsce pelne ludzi przyjezdnych, często agresywnych i pijanych. Prawie nikt z Wroclawia juz tam nie przychodzi. Calosci negatywnego obrazu dopelniaja nakoksowani niekulturalni bramkarze. Ogólnie NIE POLECAM."

wojtek
07.09.2015
Ocena
1/5

"Najszybyciej ta dziwka z getin banku kolejnemu wskoczy do lozka Jej ogloszenie jedno z wielu znajudje sie tu: http://ogloszenia.wroc.pl/Nicole_Pondel__466914 Pytanie kiedy znowu dziewczyne zgwalci Ochrone macie do ..."

Anna
27.05.2015
Ocena
1/5

"mi się znudził pasaż niepolda trochę. ostatnio oglądałam mecz w grand cafe w grunwaldzki center i polecam :) w weekend są podobno spoko imprezy ;)"

pysia
20.06.2012
Ocena
3/5

"http://www.mmwroclaw.pl/singleVideo/3959"

KASIA
18.03.2011
Ocena
3/5

"Jeżeli chodzi o kluby z dobrą muzyką to jest tylko jeden, który polecam... ALIVE. "

ania
10.02.2011
Ocena
5/5

"hej, gdzie we wrocławiu się bawią ludzie z asp? szukam klimatycznego, artystycznego klubu!"

nana
04.06.2010
Ocena
3/5

"Polecam obejrzeć "wroclife" na youtube.pl, co odcinek przedstawiane jest inne ciekawe miejsce gdzie można się pobawić i wypić."

mika
11.03.2010
Ocena
3/5

"polecam skrzypka na dachu "

Awer
16.01.2010
Ocena
5/5

"Przyjeżdżam w ten weekend do Wrocławia. Gdzie najlepiej wybrać sie w tym mieście? Gdzie jest jakaś najlepsza impreza? Ogólnie słucham szeroko pojętej muzyki elektronicznej i taka muza by mi najbardziej odpowiadała. Pozdrawiam"

Kolo
12.09.2007
Ocena
3/5

"Jedna z najlepszych miejscówek we Wrocławiu. Zestaw knajp i knajpek dobrych zarówno na imprezkę, jak i na kawę"

kolo
09.08.2007
Ocena
3/5

Wrocław hotele & apartamenty | restauracje | knajpy, kluby & lokale
sklepy | rozrywka | galerie i muzea | us�ugi & serwisy

turystyka
| mapa | miasto | niusy | nauka
info | eventy | forum | galeria | pogoda

e-wroclaw.com 2007-2014 | Wrocław Polska Przewodnik | wszystkie prawa zastrze�one
Lifeboat Limited. UK Registered Company No. 5351515