WieczorKawalera.pl


Nie masz pomysłu jak pożegnać się ze stanem kawalerskim? A może masz pomysł, ale nie chcesz, aby twoje wspomnienia trafiły w niepowołane ręce? Wygląda na to, że potrzebujesz profesjonalnej pomocy, jakiej udzielić mogą ci zwariowani organizatorzy z WieczorKawalera.pl. Fachowa pomoc zamienia się z nimi w doskonałą zabawę już na etapie planowania. Najtrudniejszy zdaje się wybór spośród wszystkich pomysłów, od aktywnie spędzonego dnia na offroadzie, skokach spadochronowych czy paintballu, po wieczorny finał, który zdaje się oczywisty - ktoś musi bohaterów przytulić do piersi...Wieczorny tour de Go-Go limuzyną poprzedzony sutą kolacją z niespodzianką, albo zabawa w stylu PRL w retro tramwaju z przerwą na pokera w kasynie? Nie ograniczaj swojej wyobraźni, w końcu to noc, którą zapamiętasz do końca życia.

WieczorKawalera.pl in English

spis atrakcji
opinie

Mapa

location:
Old Town

adres:
ul. Horbaczewskiego 65/33

telefon:
0 793071888

fax:
0 504162290

EMAIL WieczorKawalera.pl

WieczorKawalera.pl stronaPrzewodnik po Wrocławiu
 


Jak zwiedzać Wroclaw
Wrocławski Aquapark
Day SPA Jelenia Struga
Aga Tours
Insider Przewodnicy

WieczorKawalera.pl

"To był niezapomniany wieczór :) Polecam wszystkim !"

Bartek
26.10.2010
Ocena
4/5

"Dnia 28.08.2010 nie zapomnę nigdy... :) Inna sprawa, że nie wiele pamiętam ;P ...a tak poważnie, to chciałem bardzo serdecznie podziękować chłopakom z SHOWtime za fenomenalną organizację i stałą pomoc podczas wieczoru kawalerskiego jaki odbył się w tą pamiętną i zdecydowanie, niezapomnianą sobotę ! Świetne podejście, które łączy profesjonalizm z miłą atmosferą - rzadka kombinacja. Dziękuje Panowie, w imieniu swoim i 5 pozostałych gentelmenów. Pozdrawiam i polecam Was znajomym !"

Maciek
14.09.2010
Ocena
5/5

"Klasa sama w sobie, jeśli można by było dawać Oskary, to wręczyłbym go właśnie SHOWtime Group ! :)Całą ekipa zadowolona, Pan Młody najbardziej :) polecam i oczywiście SUPERB !!! :)"

Rafał
25.08.2010
Ocena
5/5

"Niezapomniany wieczór! Dwudniowy tour. Pierwszy wieczór rozpoznanie terenu, drugi od rana na paintballu, obiadowa przerwa z piwem, grand prix na gokartach, potem zabytkowy tramwaj z niezapomnianym motorniczym :) pod sam club go go. Wybrana dziewczyna a potem najlepsza loża na rynku! Mistrz Świata! Non stop na moim ulubionym wysokim poziomie! Polecam! "

Grzegorz
15.07.2010
Ocena
5/5

"Panowie z wieczorkawlera.pl to profesjonaliści. Zorganizowali nam wieczór jakiego nie zapomnimy raczej do końca życia. Wybrali rewelacyjny klub, zorganizowali lożę i obsługę a Pani tancerka (tu trzeba się nisko ukłonić) to ... to trzeba zobaczyć ale uwaga bo można się zakochać. P.S. Możecie spokojnie ufać chłopakom, uważam maja duże doświadczenie i znają zajebiste patenty na udany wieczór - "

Tomek
06.07.2010
Ocena
5/5