Wellness Day Spa


Jeśli marzysz o miejscu, w którym można odpocząć po dniu pełnym napięć, tygodniu ciężkiej pracy lub po prostu zrelaksować się nieco przed tym co ma dopiero nadejść Wellness Day SPA we Wrocławskim Parku Wodnym to zdecydowanie miejsce dla Ciebie. W orientalnej scenerii czekają na C zarówno wyjątkowi masażyści, jak i doświadczeni specjaliści z zakresu odnowy biologicznej. Pomogą wybrać zabiegi, po których poczujesz jak siły witalne wracają do Ciebie ze zdojoną siłą. Wellness Day Spa posiada również bogatą ofertę zabiegów dla dwojga, tak więc jest to także doskonałe miejsce na spędzenie romantycznego wieczoru lub uczczenie wyjątkowej okazji. Wtorki natomiast to dzień zarezerwowany wyłącznie dla kobiet – doskonała okazja na spotkanie wyłącznie w damskim gronie…

Wellness Day Spa in English

spis atrakcji
opinie

Mapa

location:
Old Town

adres:
ul. Borowska 99

telefon:
48 (71) 7711567

fax:

EMAIL Wellness Day Spa

Wellness Day Spa stronaPrzewodnik po Wrocławiu
 


Jak zwiedzać Wroclaw
Wrocławski Aquapark
Day SPA Jelenia Struga
Aga Tours
Insider Przewodnicy

Wellness Day Spa

"Polecam także KaVi wellness we Wrocławiu.W kameralnej atmosferze, przy dźwiękach muzyki i blasku świec, poprzez kojący masaż w aromatycznych nutach olejku, odrodzimy Twoje ciało i zmysły. W chłodne, jesienne wieczory zapraszamy na masaż stemplami, kamieniami, gorąca oliwą, aromatyczną świecą lub czekoladą. "

Kavi
04.12.2013
Ocena
4/5

"Przyjemne miejsce, szkoda tylko że połączone z masówką w saunach i aquaparku"

Martynka
29.05.2012
Ocena
3/5

"Szkoda że znowu robi się zimno, bo nie będzie gdzie igły wsadzić w saunach. To samo w SPA..."

maria
12.10.2011
Ocena
3/5

"Polecam wtorki - zarówno jeśli chodzi o strefę saun, jak i wellness. Tylko kobiety, co pozwala na pełen relaks i spokój o co nie zawsze łatwo w strefie saun ;)"

Ewa
01.03.2011
Ocena
4/5