MyWay


Zwiedzanie miasta nie musi odbywać się według cudzego planu, w tempie narzuconym przez przewodnika lub z niewygodną mapą, która musi być pod ręką, ale nigdy nie ma jej gdzie włożyć. Nowoczesne gadżety pozwalają nam na dużo większą swobodę. Praktyczne rozwiązanie jest właściwie dosłownie w zasięgu ręki. Personal City Explorer to małe urządzonko PDA, które uprzyjemnia i ułatwia zwiedzanie, pozwalając dopasować trasę do ciebie, a nie ciebie do trasy. Przygotowane tu spacery po mieście pozwalają na odkrywanie tajemnic i uroczych, mniej uczęszczanych miejsc we Wrocławiu obok tych najbardziej znanych i obleganych przez turystów.Dzięki GPS, łatowo zorientujesz się w topografii miasta, sprawdzisz długość wybranej trasy oraz przewidywany czas przejścia. Przez słuchawki wysłuchasz ciekwych informacji dotyczących historii miasta i mijanych miejsc. Wystarczy jeden telefon, by wypożyczyć zestaw i cieszyć się wolnością i urokami Wrocławia.

MyWay in English

spis atrakcji
opinie

Mapa

location:
Stare Miasto

adres:
Stare Miasto

telefon:
0 794497576

fax:

EMAIL MyWay

MyWay stronaPrzewodnik po Wrocławiu
 


Jak zwiedzać Wroclaw
Wrocławski Aquapark
Day SPA Jelenia Struga
Aga Tours
Insider Przewodnicy

MyWay

"ja myślę, że to ciekawa oferta, każdy niech wybiera co mu najlepiej odpowiada i cieszę się, że pojawia się coś nowego, może oferta turystyczna Wrocławia się wzbogaci, bo w porównaniu z innymi miastami nie wygląda to najlepiej..."

aneta
06.11.2009
Ocena
4/5

"Uwaga słuszna co do zdjęcia, a co do reszty to się nie zgadzam - pewnie, że z przewodnikiem teorytycznie lepiej, ale moje doświadczenia z przewodnikami są takie, że najczęściej to leśny dziadek, który zanudza grupę. Poza tym cena - 300 za 3 godziny!!! Dowidzenia! "

Michał
06.11.2009
Ocena
4/5

"na swojej stronie w galerii zdjec macie napisane ze dom handlowy to DH FENIKS, a przeciez to DH KAMELEON, z takim przewodnikiem to napewno sie zgubicie! NIEPOLECAM, lepszy żywy przewodnik z ktorym mozecie napic sie piwa:)"

Johnny
06.11.2009
Ocena
1/5

"super sprawa no i niziutka cena ;) dużo taniej niż żywy przewodnik i duzo wygodniej niż książka ;)"

Anka
26.10.2009
Ocena
4/5

"Spróbowałem i działa super. Trzeba zapytac o obsługę na starcie coby sobie ułatwić sprawę ale potem idzie łatwo. Urządzenie bardzo intuicyjne, ładnie prowadzi i przyjemnie się słucha!"

Marek
19.10.2009
Ocena
4/5