Opium Club


Opium to dość duży klub położony niedaleko Wrocławskiego Rynku, w którym znajdziemy wszystko, co umożliwi nam dobrą zabawę. Schodząc w dół szerokimi schodami, trafimy do przestrzennego wnętrza, w którym ceglastoczerwone ściany tworzą doskonały kontrast z mocnym światłem i dekoracją. Dobrze zaopatrzony bar i wygodne sofy pozwolą przygotować się na podbój parkietu. A kiedy już nabierzemy odwagi, przetańczymy tu całą noc przy dźwiękach R&B i house granych przez Wrocławskich djów. Od tego miejsca naprawdę można się uzależnić!

Opium Club in English

spis lokali
opinie

Mapa

location:
Old Town

adres:
ul. Wita Stwosza 12

telefon:
+48 (71) 3430583

fax:

EMAIL Opium Club

Opium Club strona



Ekskluzywne hotele
 


Manana Cafe
Mleczarnia

Opium Club

"Bardzo fajny klub a obsługa bardzo mila polecam wszytkim ktorzy lubia super zabawe ..."

Wiolka ¯ary
28.02.2010
Ocena
4/5

"Klub jak najbardziej oceniam negatywnie. Po pierwsze bardzo niemiła obsługa. Po drugie muzyka pozostawia wiele do życzenia dla wymagających klubowiczów. Muszę także przyznać, że spotkała mnie tam przykra niespodzianka w szatni związana z kradzieżą..."

Edyta
19.12.2009
Ocena
1/5

"Poniedziałki wymiatają! ¦wietny lokal z miłą obsługą i muzyką:) Wart polecenia :) "

~na
16.10.2009
Ocena
4/5

"najlepsza bbibka w miescie ma swoj klimat Polecam!"

zyggy
02.03.2009
Ocena
5/5

"Dobra zabawa gwarantowana - pozdrawiam obsługę i djów ;)"

Ewa
12.11.2008
Ocena
4/5

"To miejsce jest zajefajne, znam od lat całą kadrę a i miejsce odwiedzam o kilku dobrych wiosen, a poniedziałki są mega...."

Pasza
14.01.2008
Ocena
5/5

"To miejsce jest zajefajne, znam od lat całą kadrę a i miejsce odwiedzam o kilku dobrych wiosen, a poniedziałki są mega...."

Pasza
14.01.2008
Ocena
5/5

"Super klub dla osob powyzej 25 !!! swietne drinki :)"

Nel
24.11.2007
Ocena
5/5

"Nienawidzę RNB. Nie wiem dlaczego się tam znalazłem...pewnie dlatego, że sporo moich znajomych lubi tam przesiadywać czego najzwyklej nie rozumiem. Gdy słyszę te gówniane dźwięki to nie moge już wytrzymać. Ale to fakt - dupki tu wpadają całkiem fajne - nawet powiedziałbym, że przezajebiste :D"

but
27.07.2007
Ocena
3/5

"Fajna knajpa no i przede wszystkim dobre dupki, kręcące tyłeczkami. Zajebista imprezownia. Bede zawsze tam wracał"

marco
06.07.2007
Ocena
5/5