Czeski Film


Jeśli uda Ci się trafić w to miejsce, położone w jednym z pasaży przy ulicy Kiełbaśniczej, na pewno będziesz zachwycony jego pomysłowym wystrojem i bezpretensjonalną atmosferą. Pub Czeski Film składa się z dwóch kondygnacji: na parterze, w sali dla niepalących, możemy wypić kawę i zjeść lekki posiłek. Schodząc na dół, natkniemy się na dosyć nietypowe malowidło ścienne, przedstawiające nagiego mężczyznę, który w najbardziej newralgicznym punkcie ma zainstalowany… kranik. Dalej jest jeszcze ciekawiej: niekończący się ciąg udekorowanych plakatami z czeskich filmów pomieszczeń, w których – mimo popularności tego miejsca – jakimś cudem zawsze znajdzie się wolny stolik. W menu znajdziemy spory wybór drinków o egzotycznych nazwach a przede wszystkim różne gatunki narodowego napoju Czechów – piwa. £atwo tu zawrzeć nowe znajomości i spędzić niejeden długi miły wieczór...

Czeski Film in English

spis lokali
opinie

Mapa

location:
Old Town

adres:

telefon:

fax:

EMAIL Czeski Film

Czeski Film stronaEkskluzywne hotele
 


Manana Cafe
Mleczarnia

Czeski Film

"Kiedy pierwszy raz byłm w Czeskim Filmie, baaardzo mi się nie spodobało, ponieważ uważałam, że to OBSKURNE MIEJSCE, fotele zapadające się, krzesła zdezelowane...ale przystępne ceny i jakoś tak tajemniczo klimatycznie:) po kilku wizytach przyzwyczaiłam się do wystroju lokalu i muzyki. Uważam go za swoją BAZę WYPADOW¡:p od niego się zaczyna! Rzeczywiście obsługa pozostawia wiele do życzenia ale da sie przeżyć. POLECAM:)"

Adel
19.03.2011
Ocena
3/5

"Wszechobecny dym papierosowy psuje cały klimat nawet po wejściu w życie ustawy o zakazie palenia w miejscach publicznych jedna mikrusowa salka dla niepalących + NIESPE£NIAJ¡CE wymogów ustawy sale dla palaczy."

ja
26.11.2010
Ocena
1/5

"bardzo lubię ten lokal, jednak widzę, że jak wszęzie i tu funkcjonuje powiedzenie "jak kota nie ma, to myszy harcują". czego doświadczyłam podczas ostatniej wizyty w pubie. Podchodzę do baru i proszę - "dwa koktajle bananowe" na co barman mi odpowiada, że mam mu podać konkretną nazwę ponieważ oni koktajlii mają dużo. pytam skąd mam wziąść kartę ponieważ, nie ma jej przy moim stoliku - "poszukaj gdzieś" - odpowiedz barmana. To poszłam, poszukałam, znalazła. I pisze jak byk - koktajl bananowy- świeże duże owoce, mleko. Podchodzę i pokazuje barmanowi. Na co barman - "napoje bezalkoholowe u kelnerki". Widząc kelnerke siedzącą przy barze, podchodzę i pytam, o koktajl, na co ona odpowiada, że ona nie obsługuje tej sali, tylko "wysoka, blondynka". (gdziekolwiek była - na pewno nie w zasięgu wzroku, a kelnerka którą prosiłam o pomoc nie była niczym akurat zajęta). cała akcja zamawiania "dwóch koktajlii zajeła mi ponad 20 minut, oczywiście nieskutecznie. SZEFIE WRACAJ I NIE ZOSTAWIAJ ICH SAMYCH W KNAJPIE, BO WSZYSCY KLIEJNCI WAM UCIEKN¡!!!"

Iza
13.12.2008
Ocena
1/5

"Sympatyczna knajpa po posiedzenia i pogadania przy piwku lub grzańcu. Klimatyczna i o spokojnym wystroju. Myślę, że można tam się znaleźć zarówno ze znajomymi ze studiów, jak i z dziewczyną na randce. Buuu"

elo
03.12.2007
Ocena
5/5