Pod Zielonym Kogutem


Pub pod Zielonym Kogutem to miejsce o dwóch poziomach i dwóch obliczach. Parter jest pubem, urządzonym ze smakiem w tradycyjnym, angielskim stylu, w drewnie o kojącym zielonym kolorze, z wygodnymi fotelami rodem z angielskiego klubu. Idealne miejsce na spotkania prywatne i biznesowe - można tu zarówno coś przekąsić, jak i napić się drinka lub piwa.
Na drugim poziomie czekają na nas loże, sala barowa, parkiet i nie pozwalająca usiedzieć w miejscu muzyka środka i z lat 60. Miejsce to, zwane Kotłownią, tętni życiem od czwartku do soboty, tłumy ludzi, którzy są tu stałymi bywalcami, potwierdzają, że to najlepsze miejsce na wytańczenie stresu i zmęczenia z całego tygodnia.

Pod Zielonym Kogutem in English

spis lokali
opinie

Mapa

location:
Stare Miasto

adres:

telefon:

fax:

EMAIL Pod Zielonym Kogutem

Pod Zielonym Kogutem stronaEkskluzywne hotele
 


Manana Cafe
Mleczarnia

Pod Zielonym Kogutem

"Wczoraj pozwoliłem sobię spędzić w tym podejrzanym miejscu sylwestra. Przy jednym z sąsiednich stolików towarzystwo tarzało się po podłodze, biegało z gołymi klatami, ochrona natomiast miała to totalnie gdzieś. Analogiczna sytuacja gdy przy kolejnym ze stolików szykowna Pani zaczęła okładać swojego lubego, a po tym gdy wyrwała mu krzesło spod czterech liter, na jego głowę spadły kopniaki ze strony rzeczonej niewiasty. Przy tego typu atrakcjach, piwo o smaku wody + zimna pizza wyglądają blado. Podsumowując, jeśli chcesz zobaczyć stado troglodytów bawiących się setnie, przy ogólnej aprobacie pseudoochrony - odwiedź "Zielonego Koguta"."

AD
01.01.2012
Ocena
1/5

"Stylowe miejsce - zawsze miła atmosfera no i zawsze ludzie w środku - bardzo pozytywny lokal. Jeden z niwielu, który rzeczywiście się we Wrocławiu wyróżnia. Brawo"

Ewa i Mirek
08.11.2010
Ocena
5/5

"Kogut na sobotę najlepszy! Dzięki za niezmienną klasę ;)"

Ewcia
28.02.2010
Ocena
4/5

"No kogut dla mnie numero uno! Nieprzerwanie od czasu studiów. Teraz już może mniej imprezowo a bardziej drinkowo, chociaż czasem wpadam potańczyć w soboty bo tu jest najlepsza muzyka we Wro!"

Majka
12.01.2010
Ocena
4/5

"We Wrocławiu tylko Kogut! Zarówno po pracy jak i wieczorem na drinka. Najlepsze miejsce we Wro!"

Tomek
05.11.2009
Ocena
4/5

"No - kotłownia rulez! Pozdrawiam kogutowiczów ;) buźka dla wszystkich"

doma
02.03.2009
Ocena
4/5

"pozdrawiam mojego starego dobrego koguta! chodzilam tam jeszcze na studiach i dalej chodze - mimo nowych knajp, ktore powstaly w miedzyczasie we wroclawiu kogut jest dalej najlepszy!"

monika
06.01.2009
Ocena
4/5