Novotel Wroclaw


Wrocławski Novotel oferuje swoim gościom 145 ładnie umeblowanych pokoi z telewizją satelitarną, radiem i łączem internetowym, a także przemiłą obsługę. W hotelowej restauracji The Garden Brasserie znajdziemy oprócz dań kuchni polskiej i europejskiej, specjalne menu dla dzieci. To oraz leżący w bliskiej odległości Aquapark, sprawia, że hotel ten jest świetnym wyborem dla podróżujących rodzin, zwłaszcza, że dla dwojga dzieci do 16 lat mieszkających w pokoju wraz z rodzicami pobyt w Hotelu jest bezpłatny. Na tym jednak nie koniec, gdyż Novotel to tradycyjnie już uznane centrum konferencyjne i bankietowe. Do dyspozycji gości są tu 3 klimatyzowane sale konferencyjne mieszczące do 300 osób wyposażone w podstawowy sprzęt audiowizualny oraz 2 pokoje biznesowe. Dzień poświęcony profesjonalnym sprawom można także zakończyć grillem zorganizowanym w hotelowym ogrodzie.

Novotel Wroclaw in English

spis hoteli
opinie

Mapa

location:
Further out

adres:
ul. Wyścigowa 35

telefon:
+48 (71) 3398051

fax:
+48 (71) 3398075

EMAIL Novotel Wroclaw

Novotel Wroclaw stronaEkskluzywne hotele
 


Royal Hostel
Art Hotel
Boogie Hostel
Centrum Dikul Hotel

Novotel Wroclaw

"Byłam organizatorem konferencji w zeszłym tygodniu. Byłam bardzo mile zaskoczona. Hotel jest po generalnym remoncie, ceny bardzo przystępne a obsługa wspaniała. Serdecznie polecam."

Joanna
28.10.2012
Ocena
5/5

"Sprawdzone miejsce na konferencje i szkolenia. Polecam - dobra baza, ceny i lokalizacja"

Marek
19.01.2011
Ocena
4/5

"Stara miłość nie rdzewieje. Jak konferencje czy szkolenia we Wrocławiu to zawsze w Novotelu. Bezproblemowy dojazd, parking i łatwa do objaśnienia lokalizacja"

janek
21.12.2009
Ocena
4/5

"piątka za łatwy dojazd i bezproblemowy parking co we Wrocławiu wcale nie jest oczywiste. nie jest to top star ale tez ceny nie sa złe. miła obsługa"

marek
19.10.2009
Ocena
4/5