The One Hostel


The One nie ma problemu z wyróżnieniem się z całej rzeszy hosteli powstających ostatnio we Wrocławiu z co najmniej dwóch powodów. Po pierwsze, The One jest jedynym hostelem zlokalizowanym dokładnie w Rynku, oferując piękny, niepowtarzalny widok z okien XIV-wiecznego budynku na tętniące życiem centrum miasta. Po drugie, The One, oprócz zwyczajowych hostelowych pokoi oferuje kilka wzorowanych na japońskich miejscach noclegowych tub do spania dla tych, których interesuje jedynie miejsce do przespania się po pełnym wrażeń dniu "na mieście". Oprócz tego znajdziemy tu wszystko to, co w porządnym hostelu powinno się znaleźć, czyli recepcję czynną całą dobę, internet bezprzewodowy, część wspólną z telewizorem i piłkarzykami, wyposażoną kuchnię, kafejkę internetową, kawę i herbatę do woli. A większość atrakcji Wrocławia w ramach kilkuminutowej przechadzki.

The One Hostel in English

spis hoteli
opinie

Mapa

location:
Rynek

adres:
Rynek 30

telefon:
71 3372402

fax:

EMAIL The One Hostel

The One Hostel stronaEkskluzywne hotele
 


Royal Hostel
Art Hotel
Boogie Hostel
Centrum Dikul Hotel

The One Hostel

"To bylo wspanile przezycie!!!z okna pokoju bezposredni widok na FAN ZONE!miasto tetniace zyciem w dzien i w nocy! mila atmosfera!fajnie"

beata
26.06.2012
Ocena
5/5

"To bylo wspanile przezycie!!!z okna pokoju bezposredni widok na FAN ZONE!miasto tetniace zyciem w dzien i w nocy! mila atmosfera!fajnie"

beata
26.06.2012
Ocena
5/5

"nice hostel right in the center of the city:) spacious and clean rooms have an amazing view to the Market Square. I can truly recommend this hotel."

Alfonso
24.06.2012
Ocena
5/5

"Super lokalizacja, bardzo pozytywny klimat. naprawdę polecam! ;) "

Ewa
22.06.2012
Ocena
4/5

"Hostel inny niż wszytskie. Z zewnatrz całkiem normalana kamienica a wnetrze robi wrażenie swoim ogromem i ilością zakamarków. Bardzo miła i fachowa obsługa. Duże pokoje, z któych część ma niepowtarzalny widok na wrocławski rynek. Goraco polecam."

Agnieszka
05.04.2012
Ocena
4/5