Green Hostel


Green Hostel jest zlokalizowany w zabytkowym, wolnostojącym budynku dawnej Rogatki Zwierzynieckiej, niedaleko Przystani Zwierzynieckiej, słynnego wrocławskiego Zoo i imponującej Hali Stulecia. Jego położenie już na terenie pięknego Parku Szczytnickiego sprawia, że choć mieści się blisko Centrum, oferuje ciszę, spokój i dużo zieleni. Znajdziemy tu kameralne oraz stylowe pokoje wyposażone we wszelkie udogodnienia, takie jak telewizja satelitarna, internet bezprzewodowy, lodówka oraz sejf. Przyjemna, kameralna atmosfera, wysoki standard oraz obsługa przystosowana do indywidualnych potrzeb Gości sprawia, że czas spędzony we Wrocławiu należy do udanych i pełnych niezapomnianych wrażeń. £ącznie mamy tu do dyspozycji 13 pokoi przeznaczonych dla 38 gości. Jest też kawiarnia w stylu retro, kuchnia, a także możliwość wykupienia śniadania w postaci szwedzkiego stołu. Przed hostelem znajduje się bezpłatny, monitorowany parking.

Green Hostel in English

spis hoteli
opinie

Mapa

location:
Centrum Wschód

adres:
ul. Mickiewicza 4

telefon:
71 348 06 06

fax:
71 348 06 06

EMAIL Green Hostel

Green Hostel stronaEkskluzywne hotele
 


Royal Hostel
Art Hotel
Boogie Hostel
Centrum Dikul Hotel

Green Hostel

"cicho i kameralnie - polecam"

Ewka
23.12.2012
Ocena
5/5

"Zdecydowanie polecam! Pokoje są czyste i gustownie urządzone. Dla mnie dużym plusem są czyste, odnowione łazienki i naprawdę dobrze wyposażona kuchnia. Nie mogę oczywiście pominąć pysznych śniadań. Jesli chodzi o obsługę, dziewczyny są bardzo życzliwe i pomocne. Naprawdę fajne miejsce ;)"

Malwina
19.07.2012
Ocena
5/5

"Zdecydowanie polecam! Duży plus za lokalizację, obsługę i cenę! "

Zuza
10.02.2012
Ocena
4/5

"Duży plus za parking - to się rzadko zdarza we Wrocławiu. Przy hostelach zawsze trudno zaparkowac - płatne strefy, brak parkingów. Tutaj parkuję wygodnie pod samym hostelem!"

Marek
12.12.2011
Ocena
5/5