Hotel Patio


Hotel Patio usytuowany jest nieopodal Rynku, w obrębie Starego Miasta, stanowi doskonały wybór niezależnie czy jesteś turystą, czy człowiekiem biznesu. Stara uliczka, przy której się znajduje, pełna jest uroczych kafejek, pubów, restauracji i bistro, a w samym hotelowym kompleksie znajdziesz kameralną restaurację, sale konferencyjne, coffee shop oraz ekskluzywny butik. Od strony estetycznej, sam budynek zaskakuje nietuzinkowym połączeniem dziewiętnastowiecznej fasady i eleganckiego, nowoczesnego wnętrza. Również pokoje i apartamenty cechują się różnymi stylami, od nowoczesnego po rustykalny, różnią się także standardem i ceną, co docenisz zarówno jeśli szukasz opcji przystępnej cenowo jak i komfortowej i wygodnej. Wybierając Hotel Patio znajdziesz się w samym sercu miasta, mając na wyciągnięcie ręki kulturalną i rozrywkową ofertę Wrocławia.

Hotel Patio in English

spis hoteli
opinie

Mapa

location:
Stare Miasto

adres:
ul. Kiełbaśnicza 24

telefon:
+48 (71) 3750400

fax:
+48 (71) 3439149

EMAIL Hotel Patio

Hotel Patio stronaEkskluzywne hotele
 


Royal Hostel
Art Hotel
Boogie Hostel
Centrum Dikul Hotel

Hotel Patio

"Patio polecam głównie za ceny i lokazliację, pokoje nie należą do największych ale kilka na kilka dni wystarczą."

Maciej
28.02.2011
Ocena
4/5

"Pierwszy raz we Wrocławiu i perwszy raz w hotelu Patio, nasze wrażenia z obu bardzo pozytywne. Tylko pogoda trochę nie dopisała. Pozdrawiamy"

Monika
26.10.2009
Ocena
4/5

"Polecam Patio bo nigdy nie mieliśmy tu żadnych kłopotów. Dobre ceny, komfortowe warunki, faktury bez błędów, pomocn recepcja. "

andrzej
21.10.2009
Ocena
4/5

"Bardzo przyjemny hotel. Zawsze lokujemy tu klientów firmowych i jesteśmy bardzo zadowoleni. Obsługa i standard jak trzeba no i doskonała lokalizacja."

Jola
30.09.2009
Ocena
4/5