Hotel Savoy


Savoy to świetna opcja noclegowa dla każdego, kto chce mieszkać w pobliżu centrum i jednocześnie nie wydać to ten luksus zawrotnej sumy pieniędzy. Hotel, mieszczący się na ogromnym sowieckim placu Kościuszki, stanowi idealną bazę wypadową do centrum. Pokoje są tu czyste świeże i dobrze utrzymane, wyposażone w osobne łazienki, radio i telewizję satelitarną. Za niewielką dopłatą możemy tu zamówić śniadanie, które doda nam sił przed wyjściem w miasto. Jednym słowem - dobry standard w przystępnej cenie.

Hotel Savoy in English

spis hoteli
opinie

Mapa

location:
Old Town

adres:

telefon:

fax:

EMAIL Hotel Savoy

Hotel Savoy stronaEkskluzywne hotele
 


Royal Hostel
Art Hotel
Boogie Hostel
Centrum Dikul Hotel

Hotel Savoy

"masakra :((((( łazienka to tragedia - smród że szok!! z kanalizacji podaje salonem fryzjerskim a dokładnie płynem do trwałej ondulacji !!! prze okno z dachu poniżej może śmiało ktoś do nas zawitać w nocy brrrrrrrr !!!!! a na śniadanie jeden i ten sam zestaw: 2 małe bułki, 3 plasterki szynki (połówki z dużej), 1 plater ogórka zielonego, pół małego pomidora, listek sałaty, mała herbata lub kawa, i jajecznica z 2 jajek ze szczypiorkiem lub 1 śląska kiełbasa. No po prostu wczesny gierek - wcszędzie podaje starą boazerią, na podłogach widać stare taśmy dwustronne do podklejania wykładzin. Ręczniki nie są wymieniane, jedynie śmieci są wysypywane codziennie. Przeciekające rury, kapący kran w łazience. Ten hotel nadaje sie do przenocowania najwyżej na 1 noc, ale nie dłużej bo można sie traumy nabawić"

a
04.06.2009
Ocena
1/5

"witam, oplata za hotel to chyba jest o plata za polozenie, bo faktycznie do centrum jest blisko. Niestety zdjecia bardzo odbiegaja od normy. Zacieki na scianach, brudne poplamione podlogi, lozko polamane, lazienka to poprostu jest koszmar, grzyb na suficie, zamalowana wanna z odpryskami cala zolta. Nie polecam!"

kuki
08.12.2008
Ocena
1/5