Hotel Tumski


Historia tej malowniczej budowli sięga końca dziewiętnastego wieku. Od czasu swojego powstania była już szkołą, domem mieszkalnym, a nawet magazynem dla młyna, który znajduje się tuż obok. Dzielnie przetrwała obie wojny światowe, w 2000 roku została odnowiona i stała się siedzibą Hotelu Tumskiego. Mieszkając tu, można poczuć zarówno ducha przeszłości, jak i nowoczesną dbałość o każdy szczegół. Hotel jest o wiele większy niż wydaje się z zewnątrz – mieści w sobie jedno- i dwuosobowe pokoje oraz apartamenty, łącznie oferując zakwaterowanie dla stu trzech osób. Na parterze znajduje się Karczma Młyńska z tradycyjnym polskim jedzeniem i przysmakami kuchni europejskiej. O każdej porze roku warto wybrać się na kawę do przeszklonego patio i podziwiać Ostrów Tumski, leżący po drugiej stronie rzeki. I to wszystko za całkiem rozsądną cenę!

Hotel Tumski in English

spis hoteli
opinie

Mapa

location:
The Islands

adres:
Wyspa Słodowa 10

telefon:
071 3226088

fax:
071 3226113

EMAIL Hotel Tumski

Hotel Tumski stronaEkskluzywne hotele
 


Royal Hostel
Art Hotel
Boogie Hostel
Centrum Dikul Hotel

Hotel Tumski

"Hotel beznadziejny. Obsluga ma miny jakby pracowala za kare. Polaczenie wifi zrywa sie bardzo czesto.ceny maja tak wygurowane jakby to byl jakis luksusowy hotel. A jest bardzo kiepski."

marcin
22.10.2014
Ocena
1/5

"We Wrocławiu zawsze wybieram Hotel Tumski. Kameralna atmosfera, wygodna lokalizacja i dobry standard. Do tego magiczny Ostrów Tumski w zasięgu spaceru."

Jan
13.11.2009
Ocena
4/5

"Mój ulubiony we Wrocławiu - polecam za standard i lokalizacje!"

marek
26.12.2008
Ocena
4/5