COCOBAR coworking place & community


Choć na pierwszy rzut oka nazwa lokalu kojarzyć się może z drinkiem z palemką i latynoskim rytmem - Cocobar to nowoczesne miejsce pracy skupiające wrocławskich freelancerów. Panują tu przyjazne warunki i atmosfera wspierająca wolnych strzelców w ich pracy. Wynajęcie biurka w przestronnym biurze typu „open space" jest bowiem ciekawą alternatywą dla wszystkich, którzy na własnej skórze doświadczyli „home office”. Jeśli masz już dość pracy w domu, twórczych rozmów z psem lub kotem i wkurzania się na sąsiada, który w godzinach twojej pracy prowadzi remont piętro wyżej to miejsce właśnie dla ciebie! Cococbar jest też alternatywą dla pracy w kawiarniach, gdzie rozprasza cię muzyka, gwar rozmów i kelner, który pilnuje, żeby twoja filiżanka po kawie nie stała za długo pusta. Tutaj spotkasz podobnych tobie ludzi, którzy specjalizują się w różnych dziedzinach rynku i chętnie podejmą współpracę przy wspólnym projekcie, albo zaproponują świeże spojrzenie na problem, który nurtuje cię od dawna. Poza tym, biuro leży w samym centrum Wrocławia, a więc na popołudniowego drinka masz zaledwie trzy kroki...

COCOBAR coworking place & community in English

spis usług
opinie

Mapa

location:
Stare Miasto

adres:
ul. Uniwersytecka 27/28/3

telefon:
665 183 103

fax:

EMAIL COCOBAR coworking place & community

COCOBAR coworking place & community stronaEkskluzywne hotele

 


Centrum Stomatologiczne Vitalium AS
Art of Fun

COCOBAR coworking place & community

"Co prawda dopiero przymierzam się do COCO, ale to co słyszałam od dalszych i bliższych znajomych bardzo mnie dobrze nastraja. Także od lipca, COCO here I come :)"

Monika P.
29.05.2012
Ocena
5/5

"Super miejsce - polecam i gratuluję pomysłu"

Aśka
05.12.2011
Ocena
5/5

"Super miejsce dla freelancerow i nie tylko!"

Robert
10.10.2011
Ocena
5/5

"Choć w Cocobarze byłem krótko, to bardzo dobrze wspominam ten okres. Wszystko było przygotowane pod ręką, w każdej chwili można było zgłaszać swoje sugestie, a Mateusz również cały czas chciał poprawiać nasze zadowolenie z biura. Gdybym ponownie potrzebował biurka zgłosiłbym się w pierwszej kolejności do niego."

Tomasz Skrzypczyk
25.02.2011
Ocena
4/5

"Klimat Cocobaru jest niesamowity. Ludzie - jeszcze lepsi. Z każdą kolejną wizytą w Cocobarze coraz chętniej się tam pojawiam. Niekoniecznie w celach czysto zawodowych, chociaż to na pewno też ;). PS klimat zdecydowanie inny niż w Warszawie."

Marcin Kosedowski
24.02.2011
Ocena
5/5

"Moim zdaniem świetny pomysł dla ludzi, którzy z róznych względów nie chcą wynajmować własnego biura. Ja osobiście nie pracuję w COCO ale byłem, widziałem i robi to pozytywne wrażenie :)."

Grzesiek
24.02.2011
Ocena
5/5

"Super miejsce. Dobrze się pracuje, wygodne krzesło i szybki internet, spokój i ludzie z branży... Znacznie lepsze miejsce niż praca z domu - nikt nie przeszkadza, można się skupić. Poza tym - gdybym szukał pracy, to w cocobarze znalazłbym kogoś, kto szuka pracownika w 3 dni! "

Jędrzej
24.02.2011
Ocena
5/5

"Pozdrawiam chłopaków z Cocobaru! "

Anka
15.02.2011
Ocena
4/5

"Super pomysł - gratuluję pomysłu. Aktualnie jestem poza Wro ale po powrocie chyba się do was zgłoszę."

Arek
04.01.2011
Ocena
4/5