Tattoo Studio


Niezależnie od tego czy jesteś punkiem, metalem, skatem czy rastafarianinem – poświęcenie Twojej subkulturze nie jest pełne, jeśli nie udowodnisz go wytatuowanym na ciele znakiem przywiązania. Z drugiej strony, nie musisz być fanem kultury niszowej, żeby mieć uroczą różyczkę na kostce lub smoczka na plecach. Jeśli jednak decydujesz się na tatuaż, kluczową rolę odgrywa higiena i bezpieczeństwo zabiegu – wszystko to gwarantuje Tatoo Studio na Kotlarskiej. Oddaj się w ręce specjalistów i zapomnij o stresie! Pracownicy studia wykonują tatuaże nie tylko fachowo, ale i z niezbędną dozą artystycznej fantazji –wielu z nich jest laureatami nagród w konkursach zdobienia ciała. Oprócz tatuaży można tu także wykonać piercing i zakupić fantazyjne kolczyki – do wszystkich części ciała…

Tattoo Studio in English

spis usług
opinie

Mapa

location:
Old Town

adres:
ul. Kotlarska 30

telefon:
+48 (71) 3421133

fax:

EMAIL Tattoo Studio

Tattoo Studio stronaEkskluzywne hotele

 


Centrum Stomatologiczne Vitalium AS
Art of Fun

Tattoo Studio

"Zdecydowanie nie polecam ! Bardzo złe podejście do klienta i duży problem z kontaktem ! Juz jakieś 2miesiace próbuje sie umowic na zakończenie tatuaza który w/w kolega zaczął ! Warunki w studio rowniez nie sa najlepsze! Podczas tatuowania kręcą sie obcy ludzie nie wspomnę o psie który był tam czly czas! Zdecydowanie odradzam tego nie uprzejmego pana ! "

Adam
16.02.2015
Ocena
1/5

"Mam podobna opinie,zero klimy,zero intymnosci,porazka jakas,fakt ze jakosc tatuazu jest 100%,jest idealny, ale kuzwa mamy 21 wiek ,co to za warunki?czulam sie jak na kolchozie!!!!nie wiem czy polecac w sumie najwazniejszy jest tatuaz...."

Kama
27.08.2011
Ocena
3/5

"NIE POLECAM! ZŁA ATMOSFERA, TATUAŻ ROBIONY NA ODWAL SIĘ, DO TEGO CO CHWILE KTOŚ KRĘCIŁ MI SIĘ POD NOGAMI PODCZAS TATUOWANIA .... PORAŻKA ! NIGDY JUŻ TAM NIE PÓJDĘ! "

Lili
23.07.2011
Ocena
1/5