Wrocław Niusy

niusy home
spis wiadomo�ci

Devils Wrocław poszukuje zawodników

Drużyna futbolu amerykańskiego Devils Wrocław prowadzi dwie rekrutacje. Pierwsza akcja rekrutacyjna ma na celu pozyskanie młodych zawodników z roczników 1996-1999, którzy chcą sprawdzić swoje siły w jednym z najbardziej męskich sportów – futbolu amerykańskim. Drugi nabór skierowany jest do postawnych gości o wzroście pow. 190 cm i masie pow. 110 kg. Wszyscy chętni, którzy chcieliby spróbować swoich sił, a przy okazji rozpocząć swoją przygodę z najbardziej medialną dyscypliną sportu na świecie (finały SuperBowl, ogląda ponad 110 milionów telewidzów) mogą zgłosić swoje kandydatury na adres mailowy rekrutacja@devils.com.pl. Treningi Założona w 2005 roku drużyna Devils Wrocław była pierwszą we Wrocławiu i czwartą w Polsce drużyną futbolu amerykańskiego. Na początku 2007 roku zapadła decyzja o przystąpieniu do ligi, zaś kilka miesięcy później został powołany do życia Klub Sportowy DEVILS Wrocław, który jako oficjalny, samodzielny organ funkcjonuje do dziś. Dzisiaj Devils Wrocław, to ponad 100 zawodników w trzech sekcjach sportowych. Devils to ciągły rozwój i kolejne sukcesy sportowe: Sezon 2010 - Mistrz Polski; Sezon 2011 – Wicemistrz Polski ; Sezon 2012 – 3 miejsce. ¯yczymy dalszych sukcesów!

Source: a.k.

29.01.2013
 


Devils Wrocław poszukuje zawodników
Drużyna futbolu amerykańskiego Devils Wrocław prowadzi dwie rekrutacje. Pierwsza akcja rekrutacyjna ma na celu pozyskanie młodych zawodn...


Klubo-Kawiarnia PRL

reviewed on 01.10.2023
"Dramat mało powiedziane. Ochroniarze gotowi tylko na bijatykę i przygotowano w rękawice bokserskie niech się wyzywają na ringu A nie na..."
napisz w�asn� opini�


Wrocław - dojazd
Wrocław - komunikacja
wyszukiwarka