Muzeum Mineralogiczne


Dolny ¦ląsk jest regionem znanym z nietypowej budowy geologicznej – nic więc dziwnego, że we Wrocławiu znajdziemy aż dwa Muzea Minerałów. To przy ulicy Kuźniczej jest zdecydowanie bardziej przystępne dla przeciętnego turysty – przede wszystkim ze względu na lokalizację w centrum, ale także dosyć ciekawie wyeksponowane okazy (których na szczęście nie jest tak dużo, by zdołały znużyć zwykłego śmiertelnika). Znajdziemy tu także niewielki sklepik, w którym możemy zakupić kolekcję biżuterii z kamieni półszlachetnych – obowiązkowo dopasowaną do znaku zodiaku.

Muzeum Mineralogiczne in English

spis miejsc
opinie

Mapa

location:
Old Town

adres:
ul. Kuźnicza 22

telefon:
+48 (71) 3752668

fax:

EMAIL Muzeum Mineralogiczne

Muzeum Mineralogiczne stronaEkskluzywne hotele
 


Aula Leopoldyńska
BWA Awangarda
Muzeum Militariów
Galeria Miejska

Muzeum Mineralogiczne

"Muzeum w porzadku ale opis tu do bani, a jesli rzeczywiscie paraja sie dopasowywaniem kamieni do znaku zodiaku czy podobnymi bzdurami to sorry ale rzeby instytucja poniekad naukowa ciemnote wciskala? porazka"

AI
14.05.2011
Ocena
3/5

"a gdzie koszt wejścia do muzeum "

dr
02.02.2011
Ocena
3/5

"Według mnie muzeum jest jak najbardziej w porządku także nie mogę zgodzić się z komentarzem który wystawiła poprzedniczka :)"

Andrzej
04.02.2009
Ocena
5/5

"Trudno ocenić coś co jest nieczynne (remont)przy braku informacji.Byłam kiedyś ,chciałam pokazać dzieciakom z wycieczką.A tu chała.Bardzo mi przykro, bo dzieci same już na pewno nie pojadą.cześć "

barbara
03.02.2009
Ocena
3/5