Statkiem przez Wrocław


Niektórzy nazywają Wrocław polską Wenecją ze względu na ogromną, jak na jedno miasto, ilość wysp, kanałów i mostów. Wenecję oczywiście najlepiej zwiedzać statkiem lub łódką – i tę właśnie możliwość oferuje nam Żegluga Pasażerska. Godzinny rejs niewielkim stateczkiem możemy odbyć za piętnaście złotych. Natomiast, jeśli mamy już dość standardowych imprez w knajpach, istnieje możliwość wynajęcia całego statku na wieczorną imprezę. Dla romantyków zachód słońca nad wodą w samym środku miasta będzie niesamowitym przeżyciem, a wielbiciele trunków zawsze mogą wypić za tych, co na morzu…

Statkiem przez Wrocław in English

spis atrakcji
opinie

Mapa

location:
Stare Miasto

adres:
Bulwar Włostowica

telefon:
+ 48 (71) 3283618

fax:
+48 (71) 3260274

EMAIL Statkiem przez Wrocław

Statkiem przez Wrocław stronaPrzewodnik po Wrocławiu
 


Jak zwiedzać Wroclaw
Wrocławski Aquapark
Day SPA Jelenia Struga
Aga Tours
Insider Przewodnicy

Statkiem przez Wrocław

"Zdecydowanie polecam - jeśli wybieracie się do zoo, hali, ogrodu japonskiego czy na fontanny - warto popłynąć tam statkiem po Odrze!"

Jola
20.03.2012
Ocena
5/5

"Fantastyczna sprawa. Wrocław z wody wygląda jeszcze lepiej. A w upał normalne zwiedzanie odpada, więc tym większy strzał w dziesiątkę."

Michał
17.08.2009
Ocena
4/5

"No fajowo było! "


10.07.2009
Ocena
4/5

"Rewelacja! Nie wiedziałam, czym urozmaicić czas odwiedzającym mnie rodzicom, ale koleżanka przyszła z pomocą i już wiem! Tylko rejs statkiem! Naprawdę, godzina pięknych widoków, świeżego powietrza i kupa śmiechu."

Ania
27.05.2009
Ocena
5/5