Wrocław Niusy

niusy home
spis wiadomości

Szybciej do stolicy

Już pod koniec listopada ma zostać otwarty kolejny odcinek drogi ekspresowej S8 łączącej Wrocław z Warszawą. Tym razem będą to 22 kilometry Z Oleśnicy do Sycowa. To kolejne udogodnienie dla zmotoryzowanych wrocławian po oddanej w zeszłym roku Autostradowej Obwodnicy Wrocławia oraz otwartej w zeszłym miesiącu trasy S8 łączącej AOW z obwodnicą Oleśnicy. Jak podaje Gazeta Wyborcza, trasa powstała w ciągu 17 miesięcy i kosztowała o połowę mniej, niż zakładano w początkowym kosztorysie. Cała S8 ma zostać ukończona w 2014 roku.
Każdy, kto zmuszony jest do częstych podróży z Wrocławia do Warszawy i z powrotem przyzna, że nowa droga jest nam niezbędna. Aktualny czas przejazdu wynosi około 4,5 godzin, co jak na trasę blisko 320-kilometrową nie jest zbyt imponującym wynikiem. Dlatego trzymamy kciuki za końcowe odbiory i życzymy wszystkim coraz bardziej komfortowej i bezpiecznej jazdy.

Source: a.k.

20.11.2012
 


Devils Wrocław poszukuje zawodników
Drużyna futbolu amerykańskiego Devils Wrocław prowadzi dwie rekrutacje. Pierwsza akcja rekrutacyjna ma na celu pozyskanie młodych zawodników...


Setka Bar Polski Ludowej

reviewed on 01.03.2019
"Super klimat i zawsze miłe towarzystwo :) ..."
napisz własną opinię


Wrocław - dojazd
Wrocław - komunikacja
wyszukiwarka