Wrocław Niusy

niusy home
spis wiadomo�ci

Szybciej do stolicy

Już pod koniec listopada ma zostać otwarty kolejny odcinek drogi ekspresowej S8 łączącej Wrocław z Warszawą. Tym razem będą to 22 kilometry Z Oleśnicy do Sycowa. To kolejne udogodnienie dla zmotoryzowanych wrocławian po oddanej w zeszłym roku Autostradowej Obwodnicy Wrocławia oraz otwartej w zeszłym miesiącu trasy S8 łączącej AOW z obwodnicą Oleśnicy. Jak podaje Gazeta Wyborcza, trasa powstała w ciągu 17 miesięcy i kosztowała o połowę mniej, niż zakładano w początkowym kosztorysie. Cała S8 ma zostać ukończona w 2014 roku.
Każdy, kto zmuszony jest do częstych podróży z Wrocławia do Warszawy i z powrotem przyzna, że nowa droga jest nam niezbędna. Aktualny czas przejazdu wynosi około 4,5 godzin, co jak na trasę blisko 320-kilometrową nie jest zbyt imponującym wynikiem. Dlatego trzymamy kciuki za końcowe odbiory i życzymy wszystkim coraz bardziej komfortowej i bezpiecznej jazdy.

Source: a.k.

20.11.2012
 


Devils Wrocław poszukuje zawodników
Drużyna futbolu amerykańskiego Devils Wrocław prowadzi dwie rekrutacje. Pierwsza akcja rekrutacyjna ma na celu pozyskanie młodych zawodn...


Klubo-Kawiarnia PRL

reviewed on 01.10.2023
"Dramat mało powiedziane. Ochroniarze gotowi tylko na bijatykę i przygotowano w rękawice bokserskie niech się wyzywają na ringu A nie na..."
napisz w�asn� opini�


Wrocław - dojazd
Wrocław - komunikacja
wyszukiwarka