Wrocław Niusy

niusy home
spis wiadomości

Sierpień we Wrocławiu

Połowa tak zwanego sezonu ogórkowego już za nami. Na całe szczęście Wrocław, który w 2016 roku będzie Europejską Stolicą Kultury, obfituje w wakacje nie tylko w ogórki, ale przede wszystkim w wydarzenia kulturalne. W sierpniu czeka nas Forum Musicum (23 – 26.08), które w tym roku odbywa się pod hasłem „Uniwersum tańca”, oferując koncerty muzyki baroku, renesansu i średniowiecza, a także spektakle taneczne i inne wydarzenia. Czeka nas dalszy ciąg Lata w Synagodze pod Białym Bocianem (24.06 – 26.08) czyli 2 sierpniowe koncerty oraz Gwoździec Re!konstrukcja - projekt odtworzenia dawnej Synagogi. Kontynuowany będzie również Międzynarodowy Festiwal Organowy Non Sola Scripta, czyli niedzielne koncerty organowe o godzinie 19.00 w kościele św. Krzyża na Ostrowie Tumskim. W ramach letniego wypadu za miasto możemy także wybrać do Krzyżowej na Letni Festiwal Gitary w Krzyżowej (26.07 – 03.08) oraz do Kudowy Zdroju na 50.Festiwal Moniuszkowski (20 – 25.08) czyli koncerty i spotkania w pięknych okolicznościach przyrody dolnośląskiego uzdrowiska.

Source: a.k.

22.07.12
 


Devils Wrocław poszukuje zawodników
Drużyna futbolu amerykańskiego Devils Wrocław prowadzi dwie rekrutacje. Pierwsza akcja rekrutacyjna ma na celu pozyskanie młodych zawodników...


Mundo 71 Music Club

reviewed on 02.01.2019
"Nie polecam. Ochroniarze to jacyś idioci, którzy tylko chcą się bić. Kiedy okładali jednego chłopaka mi też się dostało, a tylko stałam w po..."
napisz własną opinię


Wrocław - dojazd
Wrocław - komunikacja
wyszukiwarka