Wrocław Niusy

niusy home
spis wiadomo�ci

Sierpień we Wrocławiu

Połowa tak zwanego sezonu ogórkowego już za nami. Na całe szczęście Wrocław, który w 2016 roku będzie Europejską Stolicą Kultury, obfituje w wakacje nie tylko w ogórki, ale przede wszystkim w wydarzenia kulturalne. W sierpniu czeka nas Forum Musicum (23 – 26.08), które w tym roku odbywa się pod hasłem „Uniwersum tańca”, oferując koncerty muzyki baroku, renesansu i średniowiecza, a także spektakle taneczne i inne wydarzenia. Czeka nas dalszy ciąg Lata w Synagodze pod Białym Bocianem (24.06 – 26.08) czyli 2 sierpniowe koncerty oraz Gwoździec Re!konstrukcja - projekt odtworzenia dawnej Synagogi. Kontynuowany będzie również Międzynarodowy Festiwal Organowy Non Sola Scripta, czyli niedzielne koncerty organowe o godzinie 19.00 w kościele św. Krzyża na Ostrowie Tumskim. W ramach letniego wypadu za miasto możemy także wybrać do Krzyżowej na Letni Festiwal Gitary w Krzyżowej (26.07 – 03.08) oraz do Kudowy Zdroju na 50.Festiwal Moniuszkowski (20 – 25.08) czyli koncerty i spotkania w pięknych okolicznościach przyrody dolnośląskiego uzdrowiska.

Source: a.k.

22.07.12
 


Devils Wrocław poszukuje zawodników
Drużyna futbolu amerykańskiego Devils Wrocław prowadzi dwie rekrutacje. Pierwsza akcja rekrutacyjna ma na celu pozyskanie młodych zawodn...


Klubo-Kawiarnia PRL

reviewed on 01.10.2023
"Dramat mało powiedziane. Ochroniarze gotowi tylko na bijatykę i przygotowano w rękawice bokserskie niech się wyzywają na ringu A nie na..."
napisz w�asn� opini�


Wrocław - dojazd
Wrocław - komunikacja
wyszukiwarka