Wrocław Niusy

niusy home
spis wiadomo�ci

Euro 2012

8 czerwca w Polsce i na Ukrainie rozpoczyna się jedna z największych imprez w Europie – Euro 2012. Wrocław jest jednym z miast-gospodarzy, odbędą się tu trzy mecze: Rosja – Czechy, Grecja – Czechy, Polska – Czechy. Obejrzeć mecze na stadionie będą mogli tylko niektórzy, natomiast każdy może zobaczyć transmisje z wszystkich meczy rozgrywanych podczas Euro w strefach kibicach, które zlokalizowane są w kilku miejscach Wrocławia: największa, która może pomieścić 30 tys. osób; zajmuje Rynek, plac Solny, część ulicy ¦widnickiej i Oławskiej; pozostałe znajdują się w okolicy Hali Ludowej i na ul. Lotniczej. Ale Euro 2012 to nie tylko mecze. W strefie kibica w Rynku odbędą się koncerty – zagrają m.in. Arash, Enej, Duran Duran i wrocławski muzyk L.U.C. Na wszystkie koncerty, oprócz koncertu Duran Duran, wstęp jest wolny. Miłośnicy sztuki mogą wybrać się do Muzeum Współczesnego na oficjalną wystawę towarzyszącą Euro „Only a game?”, gdzie zobaczą ponad sto przedmiotów związanych z futbolem, lub do Ossolineum, gdzie obejrzą ekspozycję „Sport w grafice”.

Source: a.k.

05.06.2012
 


Devils Wrocław poszukuje zawodników
Drużyna futbolu amerykańskiego Devils Wrocław prowadzi dwie rekrutacje. Pierwsza akcja rekrutacyjna ma na celu pozyskanie młodych zawodn...


Klubo-Kawiarnia PRL

reviewed on 01.10.2023
"Dramat mało powiedziane. Ochroniarze gotowi tylko na bijatykę i przygotowano w rękawice bokserskie niech się wyzywają na ringu A nie na..."
napisz w�asn� opini�


Wrocław - dojazd
Wrocław - komunikacja
wyszukiwarka